SLECINKY.EUhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu

Gify-obrázky-přáníčka
~ pro každého něco ~
 Brána do nebe
Kleinovka vás zdraví
 zlatá brána
 Pohlazení po duši
 Pod lupou se nic neutají
 Eva se ukazuje
 Eva se ukazuje
 Eviny stránky
 Pohlazení po duši
 Pod lupou se nic neutají
 Brána do nebe
 Zábava pro všechny
Planet-Gif Das große Cliparts Archiv
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
http://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu
http://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu
ABZ.cz: slovník cizích slov
PSČ - poštovní směrovací čísla

počítadlo.abz.cz
Agama Web Buttons - Professional tool for creating web buttons and menus
Pridat.euPočasí Ostrava - Slunečno.cz

Životopis:

Narodila se v New Orleansu. V dětství se rodina mnohokrát stěhovala kvůli zaměstnání otce. V rozhovoru pro irskou TV talk show The Late Late Show prozradila, že žila v Georgii, Alabamě, Tennessee, Severní a Jižní Karolíně, New Yorku, New Jersey a v Kalifornii.V mládí prý chtěla být ošetřovatelkou zvířat, hrát v rockové skupině nebo pracovat jako agentka FBI.
Studovala trestní soudnictví na Valdosta State University ve Valdostě v Georgii.[5] Později se přestěhovala do New Yorku, kde pokračovala ve studiích na John Jay College of Criminal Justice. V New Yorku vyzkoušela řadu zaměstnání, mimo jiné byla i kuchařkou na výletní lodi obeplouvající Manhattan a barmankou.

Herecká kariéra:

V době, kdy v New Yorku střídala různá zaměstnání, ji přítelkyně seznámila s režisérem, který pracoval v reklamě. Tak začala natáčet reklamní spoty. K tomu se přidala i práce v dabingu, natáčení videoklipů a krátkých filmů.
To mělo za následek stěhování do Los Angeles, načež následovaly první drobné role ve filmu.
Pauley Perrette si zahrála v seriálu Vražda prvního stupně (Murder one). Objevila se v Show Drewa Careyho, v seriálu Jesse, dále hostovala v sitcomu Frasierovi, v Early Edition a Moloney. Z jejích filmů lze zmínit Romy and Michelle´s High School Reunion, The Cowboy Way nebo nezávislý snímek The Price of Kissing. Roku 2001 se opakovaně objevila ve sci-fi seriálu Special Unit 2, kde hrála „píárku“ Alici Cramerovou.
V roce 2003 se poprvé objevila v roli excentrické kriminoložky Abby Sciutové ve dvou epizodách TV seriálu JAG, které sloužily jako pilotní epizody pro seriál NCIS: Námořní vyšetřovací služba. Postava Abby je dosud její nejúspěšnější rolí.

Zpěvačka:

V Los Angeles začala Pauley Perrette vystupovat pod jménem „Pauley P.“ jako zpěvačka dívčí kapely Lo-Ball.Její patrně nejznámější písničkou se stal hit, který se objevil ve filmu Pravá blondýnka – Can´t get me down.
V 6. sérii NCIS zazněla její píseň "Fear", jejímž spoluautorem je Tom Polce, a kterou původně nahrála pod názvem "Stop Making Friends".
Perrette se objevila i v klipu The Unnamed Feeling z alba St. Anger metalové skupiny Metallica.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one