SLECINKY.EUhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu

Gify-obrázky-přáníčka
~ pro každého něco ~
 Brána do nebe
Kleinovka vás zdraví
 zlatá brána
 Pohlazení po duši
 Pod lupou se nic neutají
 Eva se ukazuje
 Eva se ukazuje
 Eviny stránky
 Pohlazení po duši
 Pod lupou se nic neutají
 Brána do nebe
 Zábava pro všechny
Planet-Gif Das große Cliparts Archiv
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
http://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu
http://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.eu
ABZ.cz: slovník cizích slov
PSČ - poštovní směrovací čísla

počítadlo.abz.cz
Agama Web Buttons - Professional tool for creating web buttons and menus
Pridat.euPočasí Ostrava - Slunečno.cz


Toto je seznam dílů seriálu Námořní vyšetřovací služba. Americký televizní seriál Námořní vyšetřovací služba (zkratkou NCIS) měl premiéru 23. září 2003 na stanici CBS. V České republice měl premiéru 21. února 2007 na TV Nova.

Seriál vytvořil Donald Bellisario a Don McGill. NCIS následuje vyšetřování vrchního zvláštního agenta Leroye Jethra Gibbse (Mark Harmon), zvláštního agenta Anthonyho DiNozza (Michael Weatherly), zvláštního agenta Timothyho McGee (Sean Murray), bývalé Mossadské důstojnice - zvláštní agentky Zivy Davidové (Cote de Pablo), která nastoupila po smrti zvláštní agentky Caitlin Toddové (Sasha Alexander), forenzní specialistky Abby Sciuto (Pauley Perrette), soudního lékaře Donalda „Duckyho“ Mallarda (David McCallum) a jeho asistenta Jimmyho Palmera (Brian Dietzen). Na celý tým dohlíží ředitel Leon Vance (Rocky Carroll), který nastoupil po předchozí zesnulé ředitelce Jenny Shepardové (Lauren Holly). Tým vyšetřuje zločiny v oblasti námořnictva a personálu námořní pěchoty.

K 12. květnu 2015 vzniklo a bylo odvysíláno celkem 282 dílů v dvanácti sériích. Televize CBS v květnu 2014 potvrdila podpis smluv s ústřední hereckou pěticí pro 12. a 13. řadu.
PILOTNÍ DÍLY:

Epizody seriálu JAG Ledová královna (Ice Queen) a Když tají ledy (Meltdown) posloužily jako pilotní epizody pro seriál NCIS.Name
Email
Comment
Or visit this link or this one